تجهیزات آشپزخانه صنعتی

live-button-1

اجرای پخت زنده با فر کامبی

best-price

تضمین خرید بهترین کالا

planing

مشاوره و برنامه‌ریزی دقیق

شرکت فیدار سورن با 15 سال سابقه در زمینه مشاوره طراحی ساخت و تجهیز آشپزخانه های صنعتی و همچنین تجهیز بیش از 100 پروژه مختللف ائم از دولتی خصوصی و کیترینگ های بزرگ فعالیت می نماید. ما دیدگاه جدیدی در امر مشاوره به مشتریان این صنعت پا به عرصه نهادیم تا بتوانیم قدم کوچکی در توسعه اقتصادی این صنعت برداریم.

لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی

قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

با روش‌های پخت با فرهای کامبی آشنا شوید

سوالات متداول

هزینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی از صفر تا 100 چقدر است؟

هزینه خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی متفاوت می باشد و بستگی به تعداد و کیفیت تجهیزات آشپزخانه دارد. اما در حالت کلی دریافت مشاوره در زمینه تهیه لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی بهترین راه حل خواهد بود چرا که بسیاری از تجهیزات ممکن است برای فیلد کاری شما مناسب نباشد و خرید آن هزینه اضافه ای را برای شما در بر داشته باشد. پاگر در خرید، خواهان کیفیت بالای وسایل باشید، حتما با قیمت بالاتری مواجه می شوید ولی در نهایت با توجه به کیفیت، این کار به سود شما خواهد بود. بعضی از آشپزخانه های صنعتی کاملا از تجهیزات به روز و جدید استفاده می کنن و کاملا صنعتی هستند و بعضی دیگر در حالت نیمه صنعتی هستند و طبیعتا هزینه هرکدام از این تجهیزات متفاوت می باشد. پیشنهاد می شود برای جلوگیری از کاهش کیفیت غذا، تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود را از بهترین برندها تهیه کنید.

آیا تجهیزات آشپزخانه صنعتی گارانتی دارد؟

طبیعتا تجهیزاتی که از قیمت های نسبتا بالایی برخوردار هستند می بایست گارانتی داشته باشند. تجهیزات آشپزخانه صنعتی که در مجموعه فیدار سورن به فروش می رسد نیز به همین صورت است و می توانید با ضمانت آن ها را خریداری کنید.

آیا می توان تجهیزات آشپزخانه صنعتی دست دوم خرید؟

در خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی توجه داشته باشید که برخی از برندها دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و در واقع ارزش خرید جنس دست دوم از این برندها بسیار بالاتر از برندهای بی کیفیت ولی نو می باشد. در این راستا بهتر است در ابتدا با مشاوره آشپزخانه صنعتی فیدار سورن مشورتی داشته باشید تا هزینه ی اضافه ای برای خرید، پرداخت نگردد.

تجهیزات آشپرخانه صنعتی برند خارجی را از کجا تهیه کنیم؟

بسیاری از برندهای مناسب برای تجهیزات رستوران و آشپزخانه صنعتی خارجی می باشند و اگر بدون اطلاعات قبلی برای خرید اقدام کنید ممکن است هزینه های اضافه پرداخت کنید. برای اینکار بهتر است با کمک مجموعه فیدار سورن تجهیزات مورد نظر خود را وارد کنید.

آیا استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیاز به آموزش دارد؟

برای استفاده از برخی از تجهیزات نظیر فر کامبی که برای پخت غذاهای مختلف می بایست شرایط خاصی را در نظر گرفت باید آموزش های لازم را دریافت کنید. در صورتی که تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود را از مجموعه فیدار سورن تهیه کنید، برای نصب، راه اندازی و آموزش کار با تجهیزات می توانید به صورت رایگان از این مجموعه خدمات دریافت کنید.

آیا می توان فقط بخشی از تجهیزات آشپزخانه خود را بازسازی کرد؟

طبیعتا در طی سالها استفاده و به علت استفاده های مکرر تجهیزات آشپزخانه، دستگاه ها و وسایل، فرسوده، خراب و یا مستهلک میشود که این موارد بستگی به میزان استفاده دارند ولی تجهیزاتی که استفاده کمتری دارند سالمتر هستند و نیاز به تعویض ندارند.

تجهیز آشپزخانه صنعتی یا رستوران چه مدت زمان می برد؟

این سوال وابستگی زیادی با محیط و مساحت فضای استفاده شما دارد. همچنین به تعداد مشتریان شما بستگی دارد. ولی اگر بخواهیم پاسخ حدودی به این سوال بدهیم بین 2 هفته تا 8 هفته برای راه اندازی صفر تا 100 رستوران و آشپزخانه صنعتی لازم است.

آیا می توان تجهیزات آشپزخانه صنعتی را قسطی خرید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی به صورت قسطی لازم است که با شماره 09122408711 تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کافی را کسب کنید.

چگونه می توانیم از مشاوره تجهیزات آشپزخانه صنعتی استفاده کنیم؟

راه اندازی یک آشپزخانه صنعتی نیاز به سرمایه بالایی دارد و نمی توان بدون برنامه ریزی شروع به خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی کرد. لازم است که در این زمینه مشاوره های لازم را کسب کنید. شما عزیزان برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه تجهیزات رستوران، تجهیزات کافه و … خود می توانید با شماره 09122408711 تماس حاصل نمایید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

آیا تجهیزات آشپزخانه صنعتی در یک مقیاس است؟

بسیاری از تجهیزاتی که در آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها استفاده می شوند در ابعاد مختلفی تهیه و تولید می گردند. شما می توانید برای آشپزخانه صنعتی خود و با توصیه مشاورین مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. همچنین برخی از تجهیزات مانند بوفه های کورین مطابق با سفارش شما عزیزان قابل ساخت در مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی فیدار سورن می باشد.

با چه بودجه ای می توان یک رستوران راه اندازی کرد؟

اگر قصد راه اندازی رستوران دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید و ای اینکه چقدر سرمایه گذاری کنید در ابتدا لازم است که با یک مشاور آشپزخانه صنعتی مشورت های لازم را داشته باشید. خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در مرحله اول وابسته به منو غذایی شما می باشد تا بتوانید متناسب با آن لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود را تهیه کنید.