تجهیزات رستوران

اولین قدم در طراحی آشپزخانه صنعتی تهیه تجهیزات رستوران و پخت غذا می باشد. فیدار سورن همراه شماست.

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

دیگ

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

سرخ کن

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

فر پیتزا

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

کباب پز

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

اجاق گاز

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

تابه گردان

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

دمکن برنج

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

اجاق گریل

خرید تجهیزات رستوران

با معرفی بهترین وسایل آشپزخانه رستوران در خدمت شما هستیم. مجموعه فیدار سورن با تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران و پخت غذا با کیفیت، گامی بلند در راستای صنعت اشپزخانه برداشته است. با توجه به اینکه تجهیزات رستوران و پخت غذا نوعی کالای سرمایه ای محسوب می شود و در کیفیت طبخ غذا تاثیر مستقیم دارد، می بایست تمامی موارد ایمنی و کیفی در ساخت این تجهیزات رعایت شود.

در صورتی که قصد خرید تجهیزات رستوران از تهران را دارید و یا اینکه می خواهید قیمت تجهیزات رستوران در تهران را بدانید می توانید با شماره 09124228711 تماس حاصل نمایید و مشاوره های لازم را در زمینه راه اندازی رستوران کسب کنید. شرکت سورن کیچن آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. مهم ترین بخش راه اندازی رستوران خرید وسایل رستوران می باشد. برای خرید لوازم رستوران می توانید به بهترین شرکت راه اندازی آشپزخانه صنعتی مراجعه کنید.

خرید وسایل رستوران

تجهیزات رستوران و پخت غذا

تجهیزات رستوران

اولین قدم در طراحی یک آشپزخانه صنعتی و خرید وسایل آشپزخانه رستوران تعیین موقعیت مکانی و مردم شناختی است. اگر قصد راه اندازی یک رستوران را دارید در وهله اول می بایست موقعیت و متراژ آشپزخانه خود را تعیین کنید و سپس اقدام به خرید دیگر تجهیزات آن کنید. امروزه یک رستوران به عنوان یک کارخانه تولید غذا شناخته می شود که کلیه فرایندها، از ورود مواد اولیه تا خروج محصول نهایی دارای یک نمودار استاندارد است. این نمودار باید به گونه ای باشد که با کمترین پرسنل بتوان بیشترین بازدهی را کسب کرد.

رستوران ها نسبت به فست فودها و کافی شاپ ها کسب و کار بزرگتری محسوب می شوند و برای مدیریت آن ها باید گام های بیشتری را برنامه ریزی و اجرا نمود. هر رستورانی باید به اندازه ای توان اجرایی داشته باشد که بتواند سفارشات آنی بیشتری را برای مشتریان خود فراهم کند. در ادامه می خواهیم بر خی از تجهیزات رستوران و پخت غذا به شما معرفی کنیم. در صورتی که می خواهید یک مجموعه تهیه غذا یا هر مکانی که نیاز به تجهیزات رستوران و پخت غذا دارد را راه اندزای کنید، می توانید از مشاوره تیم فیدار سورن بهره ببرید.

لیست تجهیزات رستوران

a207
a206

اجاق گاز صنعتی

 یکی از وسایل آشپزخانه رستوران در رستوران‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی و کترینگ‌ها اجاق گاز فردار است. این محصول جزو لیست تجهیزات رستوران محسوب می شود. اجاق گازها کاربرد زیادی در پخت خوراک، خورشت و همچنین پخت ته چین، دم کردن برنج دارند. یک بخش نگهداری از برنج در قسمت فر اجاق گاز فردار وجود دارد که برای نگهداری برنج استفاده می شود.

اجاق گاز صنعتی یکی از تجهیزات رستوران و پخت غذا محسوب می شود. اجاق گاز آشپزخانه صنعتی با اجاق گازهای خانگی تفاوت های فراوانی دارد. نوع فر با فر خانگی متفاوت است و در این اجاق گاز صنعتی فر توسط یک مشعل و محفظه ایی عایق بندی شده درست شده که برخلاف فرهای خانگی از برق جهت گرم کردن و پختن غذا استفاده نمی کند.

اجاق گریل صنعتی

شاید به جرات بیشترین کالایی که در تمامی اغذیه فروشی ها از گذشته تا حال دیده اید اجاق گریل صنعتی است که نمادی است برای پخت انواع سرخ کردن های در روغن کم که غالبا یک کاربر با کاردک در حال زیر رو کردن همبرگر یا انواع فیله های گوشت و مرغ و یا سوسیس های گوناگون بر روی آن است ، اما در تجهیزات رستوران و پخت غذا ( اجاق گاز صنعتی ) موضوع، تعریف متفاونی پیدا میکند.

در هنگام بررسی منوی غذایی در هتل ها و رستوران ها بسیاری از غذا ها هستند که در غوطه وری بسیار کم در روغن باید طبخ گردند ولی به دلیل تعدد دفعات پخت ، محل طبخ همواره باید گرم بوده و نباید در اثر دفعات استفاده از گرمای آن کاسته شود ، بنابراین طراحان آشپزخانه های صنعتی و آشپزها به فکر بکارگیری صفحات چدنی یا آهنی قطور که در برخی موارد روی آن با یک لایه کروم پوشیده شده است هستند. جهت خرید تجهیزات رستوران با فیدار سورن همراه باشید.

تجهیزات رستوران و پخت غذا
تجهیزات رستوران و پخت غذا
a211
a210

تابه گردان

تابه گردان یا پاتیل سرخ کن، نوع بزرگتری از تابه های پخت غذا است که به منظور سرخ کردن مرغ و ماهی در حجم بالا در هتل ها و تالارهای پذیرایی و رستوران های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه که جزو وسایل آشپزخانه رستوران می باشد، دارای یک وان روغن است که مرغ و ماهی در آن سرخ می شود. با تجهیزات رستوران و پخت غذا در خدمت شما هستیم.

تابه گردان رستوران از تجهیزات رستوران و پخت غذا می باشد. قیمت تابه گردان یا پاتیل سرخ کن با توجه به میزان حجمی که دارد، افزایش می یابد. با توجه به نیاز هتل، رستوران یا تالار پذیرایی، می توانید دستگاه متناسب خود را خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از فیدار سورن، با ما تماس بگیرید

تجهیزات رستوران و پخت غذا
تجهیزات رستوران و پخت غذا

دمکن برنج

دمکن برنج جزو وسایل اشپزخانه رستوران، کترینگ ها، هتل ها و مجتمع های پذیرایی می باشد که امکان استفاده بهتری از انرژی و زمان را به اپراتور می دهد.
رستوران داران و صاحبان مشاغل مرتبط با پخت برنج میتوانند از فر دمکن برنج برای پختن برنج های روزانه خود استفاده کنند و ازصرفه جویی زمانی و انرژی آن بیشترین بهره را ببرند. دمکن برنج از تجهیزات رستوران و پخت غذا محسوب می شود.
دمکن برنج با انرژی که از سوخت گاز به دست می آورد و با کمک یک مشعل خطی استیل به طول 50 سانتی متر حرارت را به طور یکسان به تمام محیط داخلی منتقل میکند و انواع برنج های ایرانی و خارجی را به بهترین و بهینه ترین حالت ممکن پخت مینماید. با تجهیزات رستوران و پخت غذا در خدمت شما هستیم.

دیگ

یکی از تجهیزات بسیار مهم در آشپزخانه‌های رستورانی را باید دیگ بخار آشپزخانه صنعتی بدانیم. دیگ صنعتی و به طور کلی دیگ‌های صنعتی آشپزخانه بخش بزرگی از غذاهای داخل منوی رستوران ایرانی را طبخ کرده و دارای مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی در زمان و انرژی نیز هستند. دیگ از تجهیزات رستوران و پخت غذا و جزو وسایل آشپزخانه رستوران محسوب می شود.

گروه تخصصی فیدار سورن، به عنوان تامین کننده کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، مناسب‌ترین قیمت دیگ صنعتی استیل بزرگ و قیمت دیگ برنج پز صنعتی و … را ارائه می‌دهد. به این ترتیب شما می توانید ضمن تحویل هر مورد از تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شهر محل سکونت خود، خرید را با قیمتی مقرون به صرفه انجام دهید. با معرفی تجهیزات رستوران صنعتی در خدمت شما هستیم.

تجهیزات رستوران و پخت غذا
تجهیزات رستوران و پخت غذا
تجهیزات رستوران و پخت غذا
تجهیزات رستوران و پخت غذا

سرخ کن صنعتی

سرخ کن صنعتی یا سرخ کن سیب زمینی جزء تجهیزات پخت رستوران یا فست فود مورد استفاده قرار میگیرد. سرخ کن صنعتی به صورت ایستاده و سرخ کن رومیزی ساخته می شود. سرخ کن از تجهیزات رستوران و پخت غذا محسوب می شود.

سرخ کن های صنعتی در دو مدل سرخ کن تک لگن دو سبد و سرخ کن دو لگن دو سبد یا براساس سفارش مشتری ساخته می شود. سرخ کن های صنعتی از جنس استیل می باشد. با خرید تجهیزات رستوران و پخت غذا در خدمت شما هستیم.

در مدل های لگن ثابت در زیر لگن یک شیر تخلیه برای تخلیه کردن روغن قرار داده می شود. در مدل های لگن متحرک که از بن ماری استفاده می شود جهت تخلیه باید لگن را از جای خود خارج نموده و روغن را تخلیه نمایید. جهت دریافت راهنمای خرید تجهیزات رستوران با فیدار سورن همراه باشید.

فر پیتزا

فر پیتزای صنعتی همان‌طور که از نامش پیداست یک محفظه فر است که برای پخت پیتزا از آن در فروشگاه‌هایی مانند رستوران‌ها به کار می رود و جز تجهیزات فست فود و تجهیزات کافی شاپ قرار می گیرد. تفاوت فر پیتزای صنعتی با انواع دیگر فرا می‌توان مشخصات فنی این فر دانست که باعث می‌شود توان تولید بالاتر و با کیفیت‌تر برای پیتزا را برای فروشگاه شما فراهم آورد.

فر پیتزا انواع و اقسام مختلفی دارد که با توجه به فضایی که در آن نصب خواهد شد، حجم تولید پیتزا در رستوران شما و همچنین میزان بودجه‌ای که برای خرید آن در نظر گرفته‌اید می‌تواند متفاوت باشد. فر پیتزا یکی از تجهیزات رستوران و پخت غذا محسوب می شود. با تجهیزات رستوران و پخت غذا در خدمت شما هستیم.

تجهیزات رستوران و پخت غذا
تجهیزات رستوران و پخت غذا
تجهیزات رستوران و پخت غذا
تجهیزات رستوران و پخت غذا
کباب پز

کباب پز صنعتی که در تجهیزات رستوران و پخت غذا استفاده می گردد حتما باید دارای استاندارد باشد و کیفیت پختی را به طور یکنواخت ارائه دهد زیرا در آشپزخانه صنعتی حجم پخت بالا بوده و نمی توان به تبحر سر آشپز رستوران کفایت نمود چون همیشه احتمال بروز خطای انسانی وجود دارد از طرفی بحث بهداشت یک اولویت مهم در آشپزخانه های صنعتی می باشد و تنها محصولاتی مورد تایید نهاد های نظارتی بهداشت هستند که دارای استاندارد باشند.

حتما باید کباب پز صنعتی مورد استفاده در آشپز خانه های صنعتی استنلس استیل 304 ضد زنگ باشد تا با استفاده دائمی باعث وارد شدن زنگ آب و آلودگی به غذای در حال طبخ نگردد. کباب پز یکی از تجهیزات رستوران و پخت غذا محسوب می شود. خرید کباب پز صنعتی رستورانی یکی از اولویت های هر رستوران ایرانی می باشد..

قیمت تجهیزات رستوران

یکی از صنف های پردرآمد به خصوص در تهران داشتن رستوران و یا کافی شاپ می باشد. افراد همواره هزینه های زیادی را بابت غذا می پردازند. به خصوص در تهران به دلیل اینکه تفریحات دیگری وجود ندارد مردم ترجیح می دهند از غذا خوردن به عنوان یک تفریح استفاده کنند. در صورتی که شما نیز به فکر راه اندازی یک رستوران هستید حتما لیست تجهیزات رستوران خود را آماده کرده اید. بنابراین لازم است که قیمت تجهیزات رستوران خود را دربیاورید و وسایل آشپزخانه رستوران خود را لییست کنید و سپس بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

لیست قیمت تمامی تجهیزات رستوران

لیست قیمت تمامی تجهیزات رستوران

قیمت تجهیزات رستوران در تهران

شرکت های فروش لوازم آشپزخانه صنعتی بسیار زیاد است و قیمت تجهیزات رستوران در آن ها متفاوت می باشد. در صورتی که می خواهید بهترین خریدها را داشته باشید بهتر است بهترین شرکت فروش رستوران را انتخاب کنید. مجموعه فیدار سورن یکی از شرکت های تولید و توزیع تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد که می توانید تجهیزات مورد نظر خود را از آن جا تهیه کنید. در نظر داشته باشید که یکی از مهم ترین موارد در زمینه خرید تجهیزات رستوران این است که تجهیزاتی را که خریداری می کنید حتما دارای کیفیت بالا باشد.

بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان فروش تجهیزات رستوران بهره مند شوید. در صورتی که می خواهید لیست قیمت تجهیزات رستوران خود را تکمیل کنید می توانید به وب سایت فیدارسورن مراجعه کرده و محصولات را با بهترین قیمت خریداری کنید. در نظر داشته باشید خرید تجهیزات پخت رستوران با کیفیت بالا یکی از مهم ترین گزینه ها برای موفقیت در رستوران داری است.

لیست قیمت تمامی تجهیزات رستوران

لیست قیمت تمامی تجهیزات رستوران

تجهیزات پخت رستوران

رستوران دارای تجهیزات متنوعی می باشد که برای شروع کار به بخشی از آن ها نیاز دارید. اگر لیست های بلند بالایی را که در سایت های مختلف نمایش داده شده است را ملاک قرار داده اید کاملا اشتباه است. لیست را کنار بگذارید و برای خرید تجهیزات پخت رستوران با یک فرد با تجربه در زمینه راه اندازی آشپزخانه صنعتی مشورت کنید. برای این کار می توانید با مجموعه سورن کیچن تماس حاصل نمایید.