مقالات

هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402

هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402

رستوران های بیرون بر در تهران بسیار پرطرفدار است چرا که مردم بدون مراجعه به رستوران می توانند در محل کار خود غذای دلخواه را سفارش دهند و فوت وقت نیز نداشته باشند. در محله های مختلف تهران می توانید رستوران های بیرون بر را مشاهده کنید که مشتریان بسیار زیادی هم دارند.

اگر شما نیز به رستوران داری علاقه مند هستید و می خواهید یک رستوران بیرون بر داشته باشید در این بخش با ما همراه باشید تا در مورد هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402  به بحث و بررسی بپردازیم. با تجهیزات رستوران سورن کیچن https://sorenkitchen.com/ همراه ما باشید.

هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402

مهم ترین نکته در مورد رستوران های بیرون بر و هزینه های لازم آن این است که شما به فضای کمتری نسبت به دیگر رستوران ها نیاز دارید چرا که قرار نیست به صورت حضوری از مشتری پذیرایی کنید. بنابراین یک زیر زمین بزرگ هم می تواند شما را در این مسیر کمک کند. البته به دلیل حجم کاری بهتر است ابتدا اقدام به طراحی آشپزخانه صنعتی خود کنید و سپس شروع به کار کنید.

اگر بخواهیم به صورت سرانگشتی هزینه های لازم را بررسی کنیم هزینه خرید یا اجاره مکان برای راه اندازی آشپزخانه، خرید تجهیزاتی مانند اجاق گاز، ظروف، هزینه های جاری حقوق کارمندان، هزینه آب، قبض گاز می باشد. هزینه های اساسی راه اندازی رستوران بیرون بر به این شکل است که در حال حاضر چیزی حداقل دویست میلیون تومان می باشد، البته این هزینه بسته به شهر، موقعیت ساختمان، متراژ می تواند متفاوت باشد.

هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402

هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402

مخارج راه اندازی رستوران بیرون بر چقدر است؟

تهران شهری پر از ترافیک و شلوغی است که صبح تا شب همه در حال حرکت برای پیشرفت می باشند. این روزها بانوان نیز دوشادوش آقایان برای کسب درآمد بهتر تلاش می کنند و به همین دلیل مشغله های زیاد آشپزی را برای افراد دشوار کرده است. راه اندازی رستوران بیرون بر یک راه حل خوب برای این مسئله است.

به دلیل اینکه شما برای خوردن غذا به رستوران مراجعه نمی کنید هزینه کمتری پرداخت می کنید و به همین دلیل به صرفه تر می باشد. رستوران بیرون بر در واقع رستورانی است که از طریق اینترنت و یا تلفن سفارش را ثبت می کند و برای افرادی که وقت مراجعه به رستوران را ندارند بسیار مطلوب است.

هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402 نسبت به سایر رستوران های حضوری بسیار کمتر است چرا که در این صورت شما نیازی به فضایی برای پذیرایی ندارید پس می توانید هزینه کمتری برای اجاره پرداخت کنید. نیازی به دکور ندارید و هزینه دکوراسیون نیز کسر می شود. تعداد خدمه نیز کاهش پیدا می کند و با هزینه بسیار کمتری می توانید یک رستوران بیرون بر عالی داشته باشید.

برآورد هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402

رستوران داری به شکل بیرون بر، هم از نظر درآمد و هم از نظر سلیقه، خوشمزه ترین شغل دنیاست. یک رستوران می تواند در محیط تجاری امروزی سودآور باشد. اما طبق آمار امروز همان کار سودده در سال اول سودی ندارد. قیمت املاک و مستقلات همیشه یک عامل بازدارنده برای مشاغل کوچک بوده است.

هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402

هزینه راه اندازی رستوران بیرون بر در سال 1402

رستوران داری به شکل بیرون بر با همه مزایا و سودآوری که دارد، اگر با طرح تجاری و برآورد هزینه صحیح وارد این عرصه نشود، نمی تواند با تورم رقابت کند. در اینجاست که برآورد هزینه های اولیه و سودآوری رستوران بیرون بر مطرح می شود، هنگام مکان یابی رستوران بیرون بر، باید به 3 نکته اساسی توجه کنید:

  • خصوصیات روانی و جمعیتی منطقه
  • بر روی دسترسی و دید تمرکز کنید
  • ترجیح خرید بر اجاره

در بسیاری از مواقع با کمی حوصله و جست و جو می توانید مکانی طلایی برای رستوران بیرون بر پیدا کنید که تمام هزینه های اولیه را پس دهد و هیچ میانبری در این مسیر وجود ندارد. فرض کنید رستورانی را در مکانی مانند مجاور فرودگاه، مجتمع های تجاری و بزرگ و دانشگاه ها خریداری کرده یا اجاره می کنید که این دو مزیت بزرگ را دارد:

  • در ابتدای خرید رستوران هزینه کمتری برای آن پرداخت می کنید
  • همزمان با راه اندازی آن مکان‌های طلایی با مشتریان زیادی روبرو خواهید شد

مهم ترین مخارج رستوران بیرون بر 

بر خلاف رستوران های حضوری این رستوران ها مخارج زیادی ندارند و مهم ترین هزینه هایی که باید پرداخت کنید رهن یک فضا برای ایجاد آشپزخانه صنعتی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد. بدین ترتیب می توانید در کمترین زمان ممکن شغل خود را ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *