خدمات

دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

انتخاب صحیح لوازم و دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی یکی از مهم ترین بخش های راه اندازی آشپزخانه صنعتی رستوران می باشد که البته می تواند برگرفته از طراحی تجهیزات آشپزخانه صنعتی باشد.

انتخاب صحیح تجهیزات آشپزخانه صنعتی مهم ترین بخش راه اندازی رستوران است. لوازم آشپزخانه صنعتی عموما از جنس صنایع استیل هستند و به همین سبب کیفیت بسیار زیادی دارند. در این مقاله می خواهیم دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی را برای شما بیان کنیم تا با اطلاعات کاملی اقدام به راه اندازی آشپزخانه صنعتی خود نمایید. 

برای دریافت مشاوره راه اندازی آشپزخانه صنعتی تماس بگیرید: 09122408711

دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

گزینش درست تجهیزاتی که در حال خریداری آن هستید و دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی می تواند نقش مهمی را در رستوران ایفا کند. تجهیزاتی که برای رستوران خریداری می شود بسیار گسترده است و دسته بندی آن ها کار ساده ای نیست. امروزه نیز بین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی برای دسته بندی صحیح و منطقی اختلافات زیادی وجود دارد. اما یک دسته بندی کلی برای این تجهیزات به شرح زیر می باشد:

دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات بخش آماده سازی

این بخش شامل میزهای استیل، سینک های مختلف بخش های گوشت، مرغ، سبزیحات و ماشین آلات آماده سازی مانند اره استخوان بر، چرخ گوشت صنعتی، دستگاه های مخلوط کن، کالباس بر، دستگاه های وکیوم و … می باشد.

تجهیزات بخش پخت رستوران

مهم ترین بخش دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی بخش پخت آن می باشد که غذا در این قسمت آماده می شود. این بخش شامل فرهای صنعتی، اجاق گازهای صنعتی، سرخ کن های صنعتی، گریل های زغالی و برقی، فر کامبی، هود و … می باشد که البته نحوه قرارگیری آن ها بسیار مهم است و باید به صورت اصولی چیده شود.

تجهیزات سرمایشی

در این خط یخچال ها و فریزرهای صنعتی وجود دارند که مواد اولیه خام و یا دسرها و پیش غذاهای سرد را نگهداری می کنند. تاپینگ های سالاد، یخچال های زیرکانتری و … همگی در این بخش می باشند.

تجهیزات سرو

پس از پخت غذا وارد دیگر دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی یعنی بخش سرو می شویم که عملیات گرم سازی و سرو غذا را بر عهده دارند. تجهیزات این بخش شامل انواع شلف های گرم کننده غذا، بن ماری، کابینت ها و … می باشد.

ویژگی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

ویژگی دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار زیاد است و به دلیل تنوع محصولات دسته بندی های مختلفی برای آن ها در نظر گرفته می شود. هریک از تجهیزات دارای ظرفیت های مختلفی هستند که شما بر اساس نیازتان می توانید این تجهیزات را خریداری کنید. توجه داشته باشید با توجه به نوع طراحی آشپزخانه صنعتی می بایست برخی از تجهیزات سفارشی سازی شوند.

به عنوان مثال در صورتی که فضای کافی برای تجهیزات ندارید می توانید میزهای استیل را در اندازه های دلخواه سفارشی سازی کنید و از سورن کیچن سفارش دهید. همچنین برای بخش تجهیزات سرمایشی می توانید از یخچال های زیر کانتری استفاده کنید. تجهیزات آشپزخانه صنعتی باکیفیت دارای جنس استیل می باشد که شما بتوانید به صورت طولانی مدت از آن استفاده کنید بدون اینکه خرابی داشته باشد و یا ظاهر آن عوض شود.

دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

این تجهیزات اشپزخانه صنعتی بدون هیچ صدا و لرزشی به صورت تمام استیل استفاده می شوند و مناسب برای آشپزخانه های صنعتی بزرگ مانند رستوران، تالار، تهیه غذا، کترینگ و … می باشد. تمامی محصولات دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی را می توانید از سورن کیچن با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و نگرانی بابت کیفیت کار آن نداشته باشید.

ارائه کننده دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

ارائه کننده دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی بهترین شرایط را در جهت توزیع این تجهیزات برای مشتریان به ارمغان آورد. زمانی که خریداران تمایل دارند، نسبت به تهیه بهترین تجهیزات صنعتی آشپزخانه اقدام کنند، قطعاً انتظار دارند که با فاکتورهای از پیش تعیین شده و مشخصی مواجه شوند. برای رسیدن به این هدف می بایست بهترین شرکت تجهیزات آشپزخانه صنعتی را پیدا کنید.

قاعدتاً زمانی خریداران از بابت خرید تجهیزات آشپزخانه خود رضایت کامل خواهند داشت که از صرفه اقتصادی بسیار مطلوبی بهره مند گردند. هر ارائه کننده تجهیزات آشپزخانه بتواند شرایط مشتریان و وضعیت اقتصادی حاکم شده بر جامعه را بیش از سایرین درک کند، قطعاً می ‌تواند حجم فروش تجهیزات صنعتی بسیار ویژه‌ ای را رقم بزند و انواع تجهیزات را با کیفیت خیلی خوب در اختیار مشتریان قرار دهد.

2 دیدگاه در “دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

  1. سیما گفت:

    سلام خسته نباشین من می خوام فقط ی بخش از رستوران را بدم برام تکمیل کنین فضاش کوچیکه. قابل انجام هست؟

    1. z.kouroshi گفت:

      سلام با شماره 09122408711 تماس بگیرید توضیحات لازم رو بفرمایید در خدمتتون هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *