مقالات

لیست تجهیزات فست فود

لیست تجهیزات فست فود

هر فست فودی براي اين كه قادر باشد سفارشات مشتريان را آماده و سرو کند، به تهیه لیست تجهیزات فست فود نیاز دارد. فست فودها از دسته غذاهای نسبتا جدید هستند که طعم و مزه بسیار دلچسب و دوست داشتنی ای دارند، که همین موضوع هم باعث شده است که فست فودها در میان مردم و جوامع ایرانی و جهانی، بسیار محبوب و پرطرفدار باشند. این قضیه پرطرفدار بودن فست فودها هم، باعث ایجاد شدن فرصتی عالی برای کسب درآمد از طریق راه اندازی فست فودی ها شده است. اگر که شما هم به این فکر افتاده اید که از این فرصت خوب استفاه کنید و فست فود فروشی راه بیندازید، در ادامه مقاله لیست تجهیزات فست فود هم همراه فیدارسورن باشید، تا با مسائلی مثل لیست تجهیزات فست فود، لیست وسایل فست فود، وسایل جانبی فست فود، لیست قیمت تجهیزات فست فود و… آشنا شوید.

لیست وسایل فست فود

به طبع برای اینکه شغل فست فودي را شروع کنید و یک فست فود فروشی راه اندازی کنید، باید به فکر تهيه ليست تجهیزات فست فود، به كمك لیست قیمت تجهیزات فست فود باشید. برای اینکه بتوانید این تجهیزات را تهیه کنید هم، به این نیاز دارید که بدانید تجهیزات فست فود اصلا چه هستند و چه مواردی در داخل لیست تجهیزات فست فود قرار میگیرند. دلیل اهمیت این موضوع هم این است که شما اگر تجهیزات را نشناسید قادر نخواهید بود، با بررسی لیست قیمت تجهیزات فست فود، آنها را تهیه کنید. از همین رو به شما بسیار توصیه میشود که حتما با لیست وسایل فست فود آشنا شوید.

کسب اطلاعات بیشتر: لیست تجهیزات فست فود سیار

لیست تجهیزات فست فود در تهران

لیست تجهیزات فست فود

لیست تجهیزات فست فود

همانطور که در بخش قبل هم به آن اشاره شد، در صورتی که تصمیم گرفته باشید که وارد صنعت و کسب و کار فست فود شوید، باید حتما با چند مسئله آشنا باشید، که یکی از مهمترین مسائل و نکاتی که باید آن را بدانید، آشنایی با لیست تجهیزات فست فود یا همان لیست وسایل فست فود است. در این لیست یکسری از موارد و وسیله هایی که حضور آنها در هر فست فودی ای لازم و ضروری می اشد و در پخت آیتمهای مختلف منوی فست فودها نقش اساسی دارند، جمع آوری شده اند. در قسمت پایینی این پاراگراف یکسری از موارد لیست تجهیزات فست فود که با توجه به لیست قیمت تجهیزات فست فود، هر کدام قیمت مختلفی دارند را مشاهده میکنیم.

فر های صنعتی

فر هاي صنعتی تا مقدار زیادی با فرهای معمولی و خانگی متفاوت اند. دلیل این بحث هم، این موضوع میباشد که در آشپزخانه های صنعتی، در رستورانها، وهر گونه کسب و کار حوزه غذا، حجم غذا و موادی که باید پخته شوند، با حجم غذایی که در خانه ها پخته میشود قابل قیاس نیست. همچنین علاوه بر این موضوع هم، فر صنعتی امکاناتی را در اختیار کارکنان فستفود ها میگذارد که بتوانند ماده غذایی را آنطور که میخواهند بپزند، که فرهای معمولی و خانگی این قابلیت را ندارند. از فرهای صنعی می توان به فر سوپرهیت و فر کامبی اشاره کرد.

سرخ کن های صنعتی

 سرخکن های صنعتي یکسری از موارد لیست تجهیزات فست فود هستند که برای حرارت دادن به روغن و انجام عمل سرخ کردن از نیروی برق استفاده میکنند. سرخ کنهای صنعتی دارای المنت هایی هستند که پس از گذشت مدتی از روشن شدن شان، به شدت گرم میشوند و روغن داخل سرخ کن را داغ میکنند. از سرخ کنهای صنعتی که به هیچ وجه از وسایل جانبی فست فود نبوده و از موارد اصلی لیست وسایل فست فود هستند، میتوان سرخ کن صنعتی کانتر تاپی، سرخ کن صنعتی مدل ساده و زمینی، سرخ کن صنعتی دراپ این Drop in و… را نام برد.

دستگاه همبرگر زن

در مورد انواع همبرگر زن هم باید گفت که، همبرگر زن ها كه از موارد مهم تجهیزات فست فود هستند، وسایلی هستند که از آن ها برای تبدیل گوشت به گوشت مناسب و شکل همبرگر استفاده می شود. در رستورانها، فست فودها، و در کل هر جایی که همبرگر سرو میشود، گوشت پس از چرخ شدن، در وزنهای مشخصی قطعه قطعه یا گلوله گلوله میشوند تا برای سرخ و پخته شدن بروند. اما مشکلی که در این میان وجود دارد این است که تخت کردن این گوشت چرخ کرده سخت است و نمیتوان بدون وسیله آن را به شکل گرد و تمیز درآورد. در این زمان است که انواع همبرگر زن به کمک می آیند تا تکه گلوله شکل گوشت چرخ کرده را گرد و تمیز به مانند برگرهایی که ما میشناسیم تبدیل میکنند. انواع همبرگر زن هم، همبرگر زن نیمه خودکار، همبرگر زن دستی و… هستند.

لیست تجهیزات فست فود

لیست تجهیزات فست فود

فر هاي مخصوص پیتزا

 هر کس که قصد راه اندازی فست فود یا هر جایی که در منوی آن پیتزا قرار دارد، را داشته باشد، به این احتیاج خواهد داشت که پیتزا را پس از آماده سازی موارد اولیه و چینش آنها بر روی خمیر، بپزد. زیرا قرار نیست که پیتزا و مواد اولیه، خام خام تحویل مشتری شوند. به همین سبب هم افراد به این نیاز دارند که از میان موارد لیست فست فود، انواع فر پیتزا را هم تهیه کنند تا پس از آماده سازی مواد اولیه، آنها را داخل فر قرار دهند تا پخته و آماده ارائه به مشتریان شود. برخي از انواع فر پیتزا که برای رستوران ها و فست فودی ها قابل استفاده هستند، عبارت اند از فر پیزا آجری یا تنور پیتزا، فر پیتزا ریلی، فر پیتزا صندوقی، و… .

کسب اطلاعات بیشتر: مراحل راه اندازی فست فود

وسایل جانبی فست فود

يكسري از موارد تجهیزات فست فود که شاید با آنها آشنا نباشید، وسایل جانبی فست فود هستند. لوازم جانبی فست فود وسایلی هستند که شاید خیلی مهم به نظر نیایند، و حتی در لیست قیمت تجهیزات فست فود هم مورد توجه قرار نگیرند، اما داستان در واقیعت بالعکس است و حضور آنها به اندازه حضور وسیله های اصلی ضروری است. ویژگی عمده ای که وسایل جانبی فست فود باید داشته باشند، این است که لوازم صنعتی فست فود باید به ‌خوبی با محصول اصلی هماهنگ باشند و موجب بهبود کیفیت و کارایی آن شوند. از وسایل جانبی فست فود میتوان به انواع سینی ها، انواع سبدها، انواع ظروف سس، انواع قاشق و چنگال و چاقوها، انواع میز و صندلی و… اشاره کرد.

 لیست قیمت تجهیزات فست فود

يكي از مهم ترین مسائل در زمان خرید هر وسیله و دستگاهی، قیمت آن وسیله یا دستگاه میباشد. دلیل اهمیت این موضوع هم این است که هر فردی میزان بودجه مشخصی دارد، و میخواهد با اطلاع از قیمت آن وسیله بدانید که آیا توانایی خرید آن را دارد یا خیر. در مورد موارد تجهیزات فست فود هم این موضوع صدق میکند، و‌ یکی از مهمترین مسائل برای افرادی که قصد راه اندازی فست فود را دارند، آشنایی با لیست قیمت تجهیزات فست فود است. اگر که میخواهید با لیست قیمت تجهیزات فست فود آشنا شوید، پیشنهاد میشود که از سایت فیدارسورن که یکی از بهترین ارائه دهندگان، لیست تجهیزات فست فود، وسایل جانبی فست فود، لیست وسایل فست فود و… هست، دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *