مقالات

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران کجاست؟ از کجا باید تجهیزات رستورانی خرید کنیم؟ مناسب ترین قیمت تجهیزات رستورانی چند است؟ لیست تجهیزات رستوران چیست؟ تجهیزات رستوران ارزان از کجا بخریم؟ تمامی این سوالات جزو ابتدایی ترین سوالاتی می باشد که برای تمامی افرادی که می خواهند یک رستوران افتتاح کنند پیش می آید. رستوران داری در عین اینکه بسیار پردرآمد می باشد شغل بسیار پر مسئولیتی می باشد. چرا که تنها کافیست یک نفر از غذای شما راضی نباشد تا ذهنیت بدی را برای دیگر مشتریان به جای بگذراد. این شغل به ارتباط با مردم مربوط می باشد و تعداد انگشت شماری وجود دارد که می توانند این مسئولیت خطیر را بر عهده بگیرند. در صورتی که یک فضا برای راه اندازی رستوران دارید و می خواهید اقدام به راه اندازی رستوران کنید در ابتدا باید بهترین مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران را بشناسید و سپس شروع به خرید کنید.

علاوه بر فضای رستوران، آنچه که به طور مستقیم با مردم در ارتباط است، تجهیزات رستوران می باشد. این تجهیزات می توانند کیفیت و کلاس کاری رستوران را بالا ببرند. بدیهی است کیفیت تجهیزات رستوران نیز تعیین کننده موفقیت رستوران برای انجام امور می باشد. برای خرید تجهیزات رستوران نیازمند یک بودجه هنگفت می باشید. اما خرید بی رویه می تواند شما را از داشتن تجهیزات ضروری محروم کند و در عین حال دارای انبوهی از تجهیزات غیر ضروری باشید. بنابراین پیش از شروع به خرید می بایست با یک مشاور راه اندازی رستوران مشورت کنید تا اطلاعات کافی در مورد لیست تجهیزات رستوران را کسب کنید.

جهت دریافت مشاوره راه اندازی رستوران با شماره 09122408711 درج شده تماس حاصل نمایید.

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران

اصلی ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی رستوران کدامند؟

راه اندازی رستوران و خرید از مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران یک گام بزرگ برای رسیدن به موفقیت می باشد. همیشه قدم ها می بایست حساب شده و منطقی برداشت شود تا از ضررهای مالی جلوگیری شود. همه رستوران های معروف نظیر ارکیده در تهرا تجهیزات کاملی را تهیه کرده اند که جوابگوی نیازهای کاری آن ها می باشد. اما اصلی ترین تجهیزات رستوران شامل موارد زیر می باشد که می توانید از مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران آن ها را خریداری کنید.

  • تجهیزات پخت غذا رستوران
  • تجهیزات سرو غذای رستوران
  • تجهیزات سرمایشی رستوران
  • تجهیزات آماده سازی رستوران
  • تجهیزات انبار رستوران
  • خط سلف سرویس در رستوران
  • تجهیزات نظافتی رستوران
  • تجهیزات جانبی رستوران

تمامی مواردی که بیان شد می بایست دارای تجهیزات جداگانه ای باشد و نمی توا تجهیزات آن ها را با هم تلفیق کرد. علاوه بر این طراحی آشپزخانه صنعتی باید به گونه ای باشد تمامی این بخش ها به صورت مجزا باشند. موارد گفته شده طیف گسترده ای از لوازم و تجهیزات آشپزخانه صنعتی را در بر می گیرد که در ادامه به طور مختصر برخی از آن ها را بیان می داریم. با مجموعه طراحی و تجهیز اشپزخانه صنعتی فیدار سورن همراه باشید.

تجهیزات پخت غذای رستوران

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران

مهم ترین بخش در رستوران، پخت می باشد. برخی از این تجهیزات عبارتند از: اجاق گاز رومیزی صنعتی، اجاق گاز صنعتی گرمکن دار، اجاق گاز پلوپز زمینی، دم کن برنج، پاتیل خیساندن برنج، دستگاه سرخ کن سیب زمینی، کباب پز، تابه گردان، کباب پز تابشی صنعتی، گریل و گریدل و … .  جهت خرید هریک از این تجهیزات می توانید به مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران مراجعه کنید.

تجهیزات آماده سازی رستوران

برخی از لوازمی که توسط مشتری دیده نمی شوند جزو تجهیزات آماده سازی می باشند. این تجهیزات نیز کیفیت کاری رستوران را تحت تاثیر قرار می دهند. از این تجهیزات برای آماده سازی مواد اولیه جهت پخت استفاده می شود. برخی از تجهیزات آماده سازی میز کار برای خمیر و وردنه، میز مخصوص برای کباب کشی، میز دورچین، دستگاه خمیرگیر و میکسر، اسلایسر صنعتی، میز سالاد بار، میز کار استیل، اره استخوان بر، چرخ گوشت صنعتی بزرگ و … می باشد.

تجهیزات سرمایشی رستوران

وجود گرمخانه و سردخانه برای رستوران بسیار ضروری می باشد چرا حجم زیادی از غذا تولید می شود و برخی از این تجهیزات می بایست در یخچال نگهداری شوند. فریزر، یخچال صنعتی، گرمخانه غذا و گرمخانه ویترین دار شیشه ای برخی از تجهیزات رستوران هستند که حتما باید در هر رستورانی وجود داشته باشند. بدون این تجهیزات نمی توان خدمت رسانی مطلوبی انجام داد. برای خرید تجهیزات سرمایشی رستوران می توانید به بزرگترین مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران مراجعه کنید.

تجهیزات نظافتی و شستشو رستوران

وان شستشوی استیل، کابینت دیواری، کابینت آب‌چکان، سینک ظرفشویی صنعتی، ترولی آب چکان، ماشین ظرفشویی صنعتی و … جزو تجهیزات شستشو صنعتی در رستوران می باشد. تمامی لوازمی که توسط مشتری استفاده می شود باید به طور کامل آن را بشویید و مجددا خشک کنید. نظافت رستوران نیز جزو یکی از مهم ترین بخش ها می باشد که بسیار مورد توجه مشتری است.

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران

مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران

برای خرید تجهیزات اولیه راه اندازی رستوران در ابتدا باید مشی کاری خود را تعیین کنید. یعنی مشخص کنید که رستوران شما چه کاربری دارد. برخی از رستوران ها به صورت تلفیقی کافه رستوران می باشند و به همین دلیل می بایست تجهیزات کافه نیز تهیه شود. اما برخی تنها فضای رستورانی و خانوادگی دارند که قبل از خرید می بایست لیست منو خود را تعیین کنید تا بدانید چه تجهیزاتی نیاز دارید. توجه داشته باشید برای خرید می توانید به بهترین مرکز فروش تجهیزات رستوران در تهران یعنی فیدار سورن مراجعه کنید و آن ها را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.