مقالات

بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران

بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران

بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران کجاست؟ از سوالاتی است که خیلی از افرادی که در حوزه کسب و کار های غذایی فعالیت می کنند، با آن مواجه هستند. یک کسب و کار غذایی و برای مثال یک رستوران برای این که راه بیفد و قادر باشد به شکل روانی کار سفارش گیری، جذب مشتری، آماده سازی سفارش مشتری با بالاترین کیفیت و… را انجام دهد، به تجهیزات و لوازم مختلفی محتاج است. لوازم و تجهیزاتی که حضور تک تک آن ها در هر کسب و کار حوزه غذایی لازم و ضروری می باشد. یکی از این گروه های لازم و ضروری در رستوران ها و کسب و کار های حوزه غذا هم، تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستند. در ادامه بحث بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران هم همراه فیدارسورن باشید، تا بیشتر و بهتر در مورد مسائلی مثل تجهیزات آشپزخانه تهران، فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه، بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران و… بدانید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 0122408711

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین شرکت طراحی آشپزخانه صنعتی

بورس تجهیزات آشپزخانه در تهران

بهتر است پیش از این که شروع به صحبت درباره تجهیزات آشپزخانه تهران یا بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران کنیم، کمی در مورد خود آشپزخانه صنعتی بدانیم. آشپزخانه صنعتی به آشپزخانه هایی گفته می شود که در فضاهای تجاری و خدماتی کلان مانند رستوران ها و هتل ها و ادارات بزرگ و … وجود دارد. در این رستوران ها به صورت روزانه غذای بسیار زیادی پخته و ارائه می شود و ساختار آن ها با ساختار آشپزخانه های منازل متفاوت است.

بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران

بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران

بهتر است بدانید که تنها معیار برای این که یک آشپزخانه به آشپزخانه صنعتی تبدیل شود، پخت زیاد غذا در آن نیست. بلکه تجهیزات متعدی است که برای یک آشپزخانه صنعتی لازم است تا بتوان یک آشپزخانه صنعتی حرفه ای به وجود آورد. آشپزخانه صنعتی به انگلیسی Commercial kitchen خوانده می شود که به معنی آشپزخانه تجاری است. علت این نام گذاری نیز به خاطر دسترسی به اهداف تجاری است. این آشپزخانه ها ورودی و خروجی بسیار زیادی دارند. عبارت Industrial Kitchen به تجهیزات یک آشپزخانه صنعتی كه مي توانید آن ها را از بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران یعنی فیدارسورن تهیه کنید اطلاق می شود که خود نقش بسیار مهمی در شکل دادن یک آشپزخانه صنعتی را دارند.

بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران

در آشپزخانه صنعتی تجهیزات مختلفی وجود دارد. هر کدام از این تجهیزات مربوط به بخش خاصی بوده و گاهی با خط مشی‌ ها از یکدیگر جدا ميشوند. در این دسته از آشپزخانه‌ ها باید نظم و ترتیب وجود داشته باشد. به همین دلیل هر بخش مدیر جداگانه دارد، که همه ‌ی آنها زیر نظر سرآشپز کار میکنند. در حقیقت این سرآشپز است که تمام آشپزخانه را مدیریت کرده و تجهیزات آن را كه از بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران، مثل فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی فیدارسورن تهیه شده اند را، به طور خاصی قرار میدهد. در قسمت پایینی این بند، یکسری از تجهیزاتی که شمایی که بدنبال راه اندازی رستوران هستید باید از بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران تهیه کنید را با هم نظاره گر هستیم.

فر کامبی: با استفاده از فر رشنال در فضایی کمتر از یک مربع می توانید مواد غذایی را گریل، کبابی، پخت، بخارپز، آرام پز، تفت و یا آب پز کنید. فر کامبی رشنال 10 طبقه فضای خیلی کمی را اشغال می کند. همچنین پخت سریع، استفاده آسان، آماده سازی غذا با کیفیت بالا و حتی صرفه جویی در زمان سبب شده مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد.

کسب اطلاعات بیشتر: چک لیست تجهیزات رستوران

سينك ظرفشویی صنعتی: یکی از اجزای جدا نشدنی تجهیزات آشپزخانه ‌های صنعتی كه باید از بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران تهیه شود، سینک ظرفشویی است. با توجه به اینکه حجم کار آشپزخانه‌ های صنعتي از آشپزخانه های خانگی بسیار بیشتر است، به سینک‌های ظرفشویی با ویژگی‌ها و کاربردهای متفاوتی نیاز است. با توجه به نیاز متنوع آشپزخانه ‌های صنعتی به سینکهای شستشو، مدل‌های مختلفی از سینک طراحی و روانه بازار شده است تا بتواند نیازهای متنوع آشپزخانه ‌های صنعتی به سینک شستشو را پوشش دهد.

باسکول و ترازو: ترازو، که میزان یا وزن‌ سنج و جرم‌ سنج نیز خوانده میشود، ابزاری است که برای سنجش مقدار (سنگینی) اجسام از آن استفاده می‌شود. در آشپزخانه های صنعتی برای فهمیدن جرم مواد غذایی از باسکول و ترازو کمک گرفته می شود.

چلیک صنعتی: چلیک یا اسم دیگر آن که بانکه است، از بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران یعنی فیدارسورن قابل تهیه است و معمولا در آشپزخانه های صنعتی از جنس استیل آن استفاده می شود. چلیک صنعتی برای نگهداری مواد مختلف و یا حتی به عنوان سطل زباله مورد استفاده قرار می گیرند. به طور معمول چلیک صنعتی به صورت استوانه ای یا مستطیلی بوده و برای رعایت بهداشت بیشتر در آشپزخانه صنعتی و همچنین انبارها، جنس مورد استفاده در این محصولات را استیل در نظر می گیرند.

بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران

بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران

قفسه انبار و سردخانه: نگهداری و افزایش طول عمر محصولات غذایی و ، دغدغه صاحبین کسب و کار های غذایی در سراسر جهان می باشد. یکی از مشکلات نگهداری مواد غذایی، کمبود فضای سردخانه ای و همچنین شیوه نگهداری آن ها است. برای استفاده درست از محیط انبار و سردخانه، شما می توانید از قفسه انبار و سردخانه استفاده کنید.

دیگ چلوپز: دیگ پلوپز صنعتی یا همان دیگ چلوپز صنعتی جهت پخت برنج به صورت صنعتی برای تعداد زیاد می باشد. این دیگ های چلوپز صنعتی در شکل ها و ابعاد مختلف ساخته می شوند و شرکت های مختلف در حال تولید دیگ پلوپز صنعتی هستند. شما می توانید دیگ چلوپز مد نظرتان را که از تجهیزات آشپزخانه در تهران می باشد، از بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران یعنی فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه یعنی فیدارسورن تهیه نمایید.

کباب پز صنعتی: دستگاه کباب پز از مهم‌ ترین تجهیزات قابل تهیه از بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران است که برای پخت، گریل و کباب کردن انواع کباب کوبیده، جوجه، چنجه و …. کاربرد دارد. این روزها کباب پز صنعتی نه تنها به عنوان تجهیزات رستوران و فست فود کاربرد دارد بلکه بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند در خانه هم بدون دردسر کباب درست کنند، از آن استفاده میکنند.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران برای شما مفید واقع شده باشند. در صورتی که در شرف راه اندازی رستوران یا کسب و کاری در حوزه غذا هستید، حتما باید به فکر خرید تجهیزات آشپزخانه تهران هم باشید. به همین سبب به شما توصیه می شود که حتما سری به سایت گروه فیدارسورن که از معتبرترین و بهترین بورس لوازم آشپزخانه صنعتی در تهران می باشد، و یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی هم است، و دارای انواع لوازم و تجهیزات رستوران ها، فست فود ها، آشپزخانه های صنعتی و… هم می باشد، بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *