مقالات

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد؟ اگر قصد راه اندازی کافی شاپ را داشته باشید حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است که چقدر باید هزینه کنید تا بتوانید یک کافی شاپ با سوددهی بالا داشته باشد. شروع هر کاری نیاز به سرمایه دارد و کارهایی مانند راه اندازی رستوران و یا کافی شاپ در واقع یک کار بزرگ محسوب می شود و طبیعتا هزینه اولیه بالایی را لازم دارد.

یکی از مهم ترین بخش های راه اندازی هر شغلی براورد هزینه آن می باشد. عموما افراد از کسی که در این زمینه دارای تجربه کاری می باشد کمک می گیرند. در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم که راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد؟ در صورتی که قصد راه اندازی دارید و یا اینکه می خواهید اطلاعات اولیه ای در مورد راه اندازی این شغل کسب کنید در این مقاله با سورن کیچن همراه باشید.

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد؟

راه اندازی کافی شاپ با سرمایه اولیه حدود 200 میلیون تومان آغاز می شود و تا حدود 4 میلیارد تومان ممکن است لازم باشد تا بتوانید یک کافی شاپ حرفه ای راه اندازی کنید. این هزینه شامل هزینه خرید تجهیزات کافی شاپ تا اجاره و رهن یک مغازه شامل می شود.

کافی شاپ و کافه داری یک شغل بسیار محبوبی در میان جوانان محسوب می شود چرا که یکی از بهترین مکان ها برای جمع شدن افراد و گذراندن وقت می باشد. راه اندازی کافی شاپ عموما در شهرهای بزرگ صورت می گیرد چرا که خواهان بیشتری دارد. تصور کنید که تهران دارای هیچ کافی شاپی نباشد. در این صورت جوانان و حتی افراد سن بالا برای دیدن دوستانف گذران وقت و یا خوردن یک نوشیدنی در تایم کوتاه چه کنند؟

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد

کافی شاپ و کافه به مکانی تبدیل شده است که افراد برای قرارهای کاری، قرار دوستانه، قرار عاشقانه و … از این مکان استفاده می کنند. بنابراین الزام وجود آن در تمامی شهرها کاملا مشخص است. اگر شما نیز به کافی شاپ داری علاقه مند می باشید پیشنهاد می کنیم همین حالا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و بهترین مسیر را مشخص کنید.

مشکلات راه اندازی کافی شاپ چیست؟

با چقد سرمایه می تونم کافی شاپ راه بندازم؟

پیش از شروع کار مشخص کنید که دارای مغازه هستید و یا اینکه قرار است جایی را اجاره کنید. یکی از بزرگترین هزینه ها در راه اندازی کافی شاپ همین مکان مناسب است چرا که می بایست در جایی باشد که دید کافی را داشته باشد تا بتوانید از همان روزهای ابتدایی مشتریان خود را داشته باشید.

اگر فضای راه اندازی را داشته باشید حداقر سرمایه برای خرید تجهیزات و راه اندازی 500 میلیون تومان می باشد چرا که تجهیزاتی که خریداری می کنید همگی برندهای خارجی هستند و طبیعتا هزینه آن ها روزانه با توجه به تورم افزایش پیدا می کند.

برخی از تجهیزاتی که برای راه اندازی کافی شاپ لازم است به شرح زیر می باشد:

بازار کار کافی شاپ چطوره؟

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد؟ حتما تا بدینجا متوجه شده اید که راه اندازی کافی شاپ با چقدر هزینه امکان پذیر است. در این بخش می خواهیم بازار کار این شغل را بررسی کنیم تا اطمینان حاصل کنید که می توانید سرمایه اولیه را بازگردانید و به سوددهی دست پیدا کنید.

تا یکسال گذشته بازار کافی شاپ به شرت ضعیف بود چرا که مردم درگیر کرونا بودند و از حضور در مکان های عمومی اجتناب می کردند. اما این روزها به خصوص با نزدیک شدن به تابستان می توانید با نوشیدنی های خنک از گروه های مختلفی استقبال کنید.

مراحل راه اندازی کافه رستوران

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد

اولین گزینه داشتن یک باریستا می باشد. اگر خودتان یک باریستا هستید که همین حالا نیز سود کرده اید اما در صورتی که لازم است فردی را استخدام کنید می بایست حقوق باریستا را در نظر داشته باشید.

دیزاین کافی شاپ را فراموش نکنید چرا که یکی از بهترین راه ها برای جذب مشتری داشتن دیزاین فوق العاده می باشد. راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد؟

هزینه راه اندازی کافی شاپ کوچک

راه اندازی کافی شاپ چقدر سرمایه میخواد؟ طبیعتا شروع کارهای بزرگ با سرمایه بالایی همراه است و در عین حال ماه های ابتدایی نباید انتظار سوددهی داشته باشید. شما عزیزان برای راه اندازی کافی شاپ با کمترین هزینه می توانید با آشپزخانه صنعتی فیدار سورن همراه باشید تا بتوانید بیشترین درآمد را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *