خدمات

راه اندازی کافی شاپ در مشهد

راه اندازی کافی شاپ در مشهد

راه اندازی کافی شاپ در مشهد را به صورت حرفه ای و تخصصی می توانید با کمک گروه راه اندازی کافی شاپ سورن کیچن پیش ببرید. برخی از مشاغل بدون داشتن تجربه کاری و یا داشتن یک مشاور با تجربه ممکن است به سختی به نتیجه برسد و ضررهای زیادی را در این مسیر متحمل شود. اما زمانی که از یک فرد با تجربه در این زمینه کمک می گیرد و یا تجربه کاری خود را دارید می توانید به سودآوری زود هنگام نیز برسید.

راه اندازی کافی شاپ یکی از آن شغل های پردردسر و جذاب می باشد که بسیاری از افراد در فکر داشتن این شغل هستند. طبیعتا برای داشتن یک کافی شاپ نیاز به سرمایه اولیه قابل توجهی دارید. ممکن است برای راه اندازی آن تمامی دارایی های خود را صرف نمایید و هزینه های مالی زیادی را متحمل شوید. اما بازگشت این سرمایه و رسیدن به سود در گرو داشتن یک برنامه دقیق برای راه اندازی کافی شاپ در مشهد می باشد. 

گروه سورن کیچن در این مقاله به توضیحاتی مختصر در زمینه راه اندازی کافی شاپ می پردازد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره می توانید با شماره 09122408711 تماس بگیرید.

راه اندازی کافی شاپ در مشهد

یکی از مهم ترین موارد قبل از شروع کسب و کار جدید انتخاب شهر و محل احداث شغل جدید است. هرکسی تمایل دارد که در محل زندگی خود چنین کاری را انجام دهد. اما پیش از انتخاب محل تحقیقات لازم را انجام دهید. کافی شاپ شما باید در یک محدوده پر رفت و آمد و در فاصله مناسبی از دیگر کافی شاپ ها باشد.

یکی از مهم ترین مسائل که در انتخاب محل راه اندازی کافی شاپ در مشهد بسیار اثر گذار است، میزان سنجش رقابت فعلی در این زمینه می باشد. همانطور که می دانید چنین کسب و کاری بسیار رقابتی است و مهم است که شما در خصوص رقبا و چگونگی فعالیتشان تحقیق کنید. توجه به چگونگی وضعیت کسب و کار کسانی که قبل از شما در شهر مشهد کافی شاپ دایر کرده اند، می تواند راهنمای بسیار قابل اعتمادی برایتان باشد.

راه اندازی کافی شاپ در مشهد

راه اندازی کافی شاپ در مشهد

نکته بسیار مهم دیگر درباره راه اندازی کافی شاپ در مشهد این است که بتوانیم ظرفیت یک منطقه را برای پذیرش چنین کسب و کاری برآورد کنیم. ممکن است یک شهر به دلیل جمعیت زیاد، مناطق تفریحی و ییلاقی، موقعیت های سیاسی یا مذهبی گزینه بسیار مناسبی برای راه اندازی کسب و کار باشد، اما باید بیشتر مراقب این موضوع باشید، زیرا محله به محله آن شهر می تواند با یکدیگر متفاوت باشد و در موفقیت کسب و کار کافی شاپ تاثیر مثبت یا منفی داشته باشد.

اقدامات لازم را برای راه اندازی کافی شاپ در مشهد

بدون شک مشورت و تحقیقات لازم می تواند شما را در رسیدن به سود بیشتر یاری کند. کدام منطقه از نظر جمعیتی شلوغ تر و پر رفت و آمد تر است؟ فضایی که در نظر گرفته اید ویو مناسبی دارد؟ از نظر قیمت می توانید برای تمامی اقشار منو خود را آماده کنید؟

بدون شک بررسی جزئیات می تواند نتایج قابل توجهی در خصوص راه اندازی کافی شاپ در مشهد به وجود آورد. گره سورن کیچن به شما عزیزانی که قصد ایجاد این شغل را دارند توصیه می کند از خدمات مشاوره این کسب و کار برخوردار شوید.

در ابتدا لازم است که بازار هدف خود را تعیین کنید و سپس تمامی موارد لازم برای ورود به این شغل را مهیا سازید. سنجش میزان رقابت و انتخاب محل مناسب برای دایر نمودن کافه با توجه به شرایط فرهنگی، اقتصادی، توریستی و مذهبی شهر مشهد اقدام بسیار مهمی است که پیش روی شما علاقمندان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مراحل افتتاح و راه اندازی کافی شاپ در مشهد

در صورتی که تصمیم خود را گرفته اید بهتر است یک نگاه تخصصی به این شغل داشته باشید و به این شغل علاقه داشته باشید. بدین منظور برای راه اندازی کافی شاپ در مشهد لازم است که مراحل آن را بشناسید و یک به یک پیش بروید. برای اطلاع از جزئیات هر مرحله می توانید با کارشناسان سورن کیچن تماس بگیرید.

 1. مشاوره با کارشناسان بازرگانی
 2. تعیین برنامه اقتصادی، طرح و برنامه ریزی کاری
 3. انجام مراحل قانونی و تهیه مجوزهای لازم
 4. انتخاب مکان و موقعیت مناسب در مشهد
 5. خرید تجهیزات کافی شاپ و لوازم جانبی مانند میز و صندلی
 6. اجرا و طراحی دکوراسیون داخلی
 7. استخدام نیروهای متخصص و با تجربه
 8. بازاریابی کافی برای معرفی کافی شاپ به ساکنین مشهد
مراحل افتتاح و راه اندازی کافی شاپ در مشهد

مراحل افتتاح و راه اندازی کافی شاپ در مشهد

هزینه راه اندازی کافی شاپ در مشهد

هزینه راه اندازی کافی شاپ در مشهد به دو دسته هزینه‌ها ضروری و هزینه‌های غیرضروری تقسیم می‌شود که از جمله هزینه‌های ضروری می‌توان به خرید دستگاه‌ها و تجهیزات کافی شاپ لازم برای شروع کار اشاره کرد. ابتدا باید تمامی هزینه‌هایی که برای شروع کار نیازمند آن هستید را محاسبه کنید و با حداقل‌ها کار خود را شروع کنید.

در روند کار با جذب مشتری می‌توانید بخشی از درآمد برای توسعه کافی شاپ صرف کنید. یکی از روش‌های متداول برای شروع هرکاری استفاده از وام‌های بانکی است که در عین حال تضمین‌هایی که به بانک داده می‌شود، معضل اساسی است. معمولا یک پنجم از افراد بعد از باز کردن رستوران، در سال اول پشیمان شده و شکست می‌خورند که همین موضوع ریسک وام‌های بانکی را بیشتر کرده است.

بخشی از هزینه‌های شروع کار مربوط به هزینه‌های مجوز بهداشت و مجوز اتحادیه صرف می‌شود که باید برای آن هم مبلغی را در نظر بگیرید. بخشی دیگر از هزینه‌ها صرف اجاره یا خرید مکان مناسب، خرید تجهیزات کافی‌شاپ، تهیه مواد منوی کافی‌شاپ، دکوراسیون و چیدمان، هزینه‌های آب، برق و گاز، حقوق کارکنان و تبلیغات و بازاریابی. شما می توانید مجوزهای لازم برای راه اندازی کافی شاپ را در صفحه مربوط به خود مشاهده کنید.

هزینه راه اندازی کافی شاپ در مشهد

هزینه راه اندازی کافی شاپ در مشهد

مشکلات راه اندازی کافی شاپ در مشهد

هنگام راه اندازی کافی شاپ در مشهد مشکلات زیادی مثل دریافت مجوز، تامین نیروی انسانی و… وجود دارد که دغدغه بسیاری از صاحبان کسب‌وکار است. از جهتی دیگر این مشکلات برای کسب‌وکارهایی که با سلامت افراد در ارتباط است به مراتب همراه است. مشکلاتی مانند:

 • تامین نیروی کار تخصصی
 • نیاز به دریافت مجوزهای بهداشتی و مدرک‌های تخصصی و پورسه طولانی آن
 • نیاز به تجهیرات و دستگاه‌های خاص
 • نیاز به سرمایه اولیه نسبتا بالا
 • نیاز به مکان مناسب جهت راه‌اندازی کافی شاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *