مقالات

تجهیزات کافی شاپ در تهران

تجهیزات کافی شاپ در تهران

یکی از کارهای بسیار مهمی که شمایی که به دنبال راه اندازی کافه یا کافی شاپی در تهران هستید باید انجام دهید، تهیه تجهیزات کافی شاپ در تهران است. تهران پایتخت و مرکز ایران است که پر جمعیت ترین شهر کشور هم می باشد. همین موضوع باعث شده است که تهران شهر فرصت ها در ایران باشد و احتمال به موفقیت رسیدن کسب و کار های مختلف مثل همین کافه ها و کافی شاپ ها در تهران بیشتر باشد. کافه ها و کافی شاپ ها هم از‌ آن جایی که کسب و کار های حوزه خوراکی جات هستند، طرفداران بسیار زیادی دارند و در صورت راه اندازی اصولی و درست، سود خوبی را نصیب صاحبانشان می کنند. در ادامه بحث هم همراه تجهیزات آشپزخانه صنعتی فیدارسورن بمانید تا بیشتر راجع به کافی شاپ ها و مسائلی مثل خرید تجهیزات کافی شاپ در تهران، مرکز خرید تجهیزات کافی شاپ در تهران و… بدانید.

صحبتی درباره کافی شاپ

پیش از این که با تجهیزات و لوازم مورد نیاز هر کسب و کاری آشنا شویم، باید بدانیم که آن کسب و کار چیست. در مورد کافی شاپ ها هم داستان به همین شکل است و پیش از شروع به صحبت درباره مطالبی مثل مرکز خرید تجهیزات کافی شاپ در تهران، بهتر است که با خود کافی شاپ کمی آشنا شویم. مورد کافی شاپ ها باید گفت که، مراکز و مکان هایی هستند نوشیدنی های بر پایه قهوه را آماده می کنند و به طور نرمال یا از فضای نشستن بهره مند نبوده و به صورت بیرون بر کار می کنند و یا فضای نشستن بسیار محدود و کمی دارند. تفاوت مهم کافه ها با کافی شاپ ها هم در همین بحث می باشد، و کافه ها در کنار این که انواع نوشیدنی ها که بر پایه قهوه هستند را در منوی خود دارند، فضای زیادی برای نشستن دارند تا افراد در همانجا نوشیدنی خود را میل کنند.

کسب اطلاعات بیشتر: لیست قیمت تجهیزات رستوران و کافی شاپ

تجهیزات کافی شاپ در تهران

برای انجام هر کاری نیاز به لوازم و تجهیزات لازم آن کار داریم و بدون این که آن وسایل و تجهیزات را داشته باشیم، هیچ گاه قادر نخواهیم بود کار مورد نظرمان را انجام دهیم. در مورد کافی شاپ ها هم همین قضیه وجود دارد. به این شکل که به طور مشخص، اگر کافی شاپی تجهیزات کافی شاپ را نداشته باشد، هیچ گاه قادر نخواهد بود نوشیدنی و سفارشات مد نظر مشتریان را حاضر نماید، و در کل فعالیت نماید. به دلیل اهمیت تجهیزات کافی شاپ و تجهیزات رستوران یکسری از لوازم و تجهیزات کافه که شما باید آن ها را از مرکز خرید تجهیزات کافی شاپ در تهران مثل فیدارسورن تهیه نمایید، در قسمت پایینی معرفی شده اند.

قهوه ساز صنعتی

یکی از مهم ترین تجهیزات کافی شاپ در تهران، دستگاه قهوه ساز است. قهوه ساز یا کافی میکر یا قهوه جوش که در زبان انگلیسی به شکل Coffee Maker نوشته می شود، دستگاهی است که دانه های قهوه را به نوشیدنی ای مطبوع تبدیل می کند. این دستگاه یکی از لوازم کافه و باریستا محسوب می شود. کارکرد اکثر قهوه ساز ها به این شکل می باشد که، قهوه در یک قیفی که در بالای قهوه ساز قرار دارد، ریخته می شوند و آب سرد درون مخزن قهوه ساز، پس از جوشیدن به سمت قیف راهی می شود و نوشدینی قهوه ما را حاضر می کند.

یخساز صنعتی

یخساز صنعتی دستگاهی است که جزو شاخه تجهیزات برودتی از تجهیزات کافی شاپ در تهران محسوب می شود، به آب لوله کشی متصل می شود و با کمک مکانیزم، کمرپرسور و کندانسوری که دارد، آب گرفته شده را به شکل های مشخصی مثل حبه ای، قالبی، پودری، پولکی و…. منجمد می کند و در محفظه خنک خود نگه می دارد تا هر زمان که باریستا و کارکنان کافه ها، و یا کارکنان سایر کسب و کار های حوزه خوراکی جات به یخ نیاز پیدا کردند، از آن ها استفاده کنند.

قهوه

می شود گفت همه یا حداقل نود و نه درصد کافه ها و کافی شاپ ها در سراسر ایران و جهان قهوه را به شکل دانه تهیه می کنند. دلیل این کار هم این است که استفاده از دانه قهوه سبب می شود که قهوه به صورت تازه و با کیفیت برای مشتریان آماده شود. به همین سبب هم هر کسی که قصد راه انداری کافه در تهران یا هر جای ایران را داشته باشد، باید دستگاه آسیباب قهوه را در لیست تجهیزات کافی شاپ در تهران خود، قرار دهد.

اسپرسوساز صنعتی

کمتر کسی است که قهوه اسپرسو نخورده و یا نام آن را نشنیده باشد. این نوع قهوه محبوبیت خاصی در میان علاقه مندان به قهوه دارد، و علاوه بر این هم پایه اصلی بسیاری از نوشیدنی های قهوه دیگر است. این نوشیدنی با دستگاه اسپرسوساز صنعتی ساخته می شود که به هنگام خرید لوازم کافه از مرکز تجهیزات کافی شاپ در تهران به آن برمی خورید. لازم به ذکر است این دستگاه برای ساخت نوشیدنی های دیگر نیز کاربرد دارد.

تمپر

یکی از ابزار های کوچک و کاربردی که با عین سادگی از موارد مهم تجهیزات کافی شاپ در تهران می باشد، تمپر قهوه است. تمپر قهوه وسیله ای است که با استفاده از آن دانه های اسپرسو که آسباب شده اند را فشرده و یک دست می شوند تا برای دم کردن آماده شوند. تمپر ها اندازه های متفاوتی دارند و شما در هنگام خرید تجهیزات کافی شاپ، باید سایزی از آن ها را تهیه کنید که با سبد های فیلتر یا همان صافی دستگاه اسپرسوساز شما تطابق داشته باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: خرید لوازم آشپزخانه تهران

پیچر یا شیرجوش

 بسیاری از نوشیدنی هایی که مربوط به کافه می شود نیاز به شیر دارند. برای درست کردن آن ها نیاز به یک پیچر یا شیرجوش دارید. پیچر در مدل های مختلفی عرضه می شود که می توانید مناسب ترین آن را در میان لیست خرید لوازم کافه و لوازم باریستای خود قرار دهید، و آن را از مرکز خرید تجهیزات کافی شاپ در تهران تهیه نمایید.

مرکز خرید تجهیزات کافی شاپ در تهران

مطالبی مثل همین بحث مرکز خرید تجهیزات کافی شاپ در تهران بیان شدند، تا شمایی که به دنبال راه اندازی کافه یا کافی شاپ، و ورود به این عرصه هستید، با لوازم و تجهیزاتی که باید تهیه کنید، آشنایی بیشتری داشته باشید. در صورتی که اطلاعات لازم را جمع کردید و تصمیم به خرید تجهیزات کافی شاپ گرفتید، به شما توصیه می شود که به سایت فیدارسورن مراجعه کنید. گروه فیدارسورن یکی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع تجهیزات و لوازم کافه هستند که آماده اند لوازم کافه مد نظر شما را با بالاترین کیفیت برایتان فراهم نمایند.

1 دیدگاه در “تجهیزات کافی شاپ در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *