مقالات

تجهیزات فست فود سیار

تجهیزات فست فود سیار | وسایل فست فود سیار

خرید تجهیزات فست فود سیار از مهم ترین کارهایی است که کسی که قصد راه اندازی فست فود سیار را دارد باید آن را در نظر بگیرد. فست فود های سیار از قدیم الایام در ایران و جهان وجود داشته اند اما چند سالی است که رونق آن ها شدت یافته و تعدادشان بسیار افزایش یافته است. به گونه ای که حتی در تهران و برخی شهر ها یکسری خیابان ها را تنها به فعالیت این فست فود های سیار اختصاص داده اند. در صورتی که شما قصد دارید که یک فست فود سیار راه بیندازید و یا اگر که به فست فود ها وغذاهای خوشمزه آن ها علاقه دارید، در ادامه مقاله تجهیزات فست فود سیار هم، همراه تجهیزات اشپزخانه صنعتی فیدار سورن بمانید.

فست فود سیار چیست؟ | ساخت فست فود سیار

فست فود سیار که به آن ها فود تراک هم می گویند، یکی از مراکز فروش فست فود ها می باشد. فست فودی های سیاربه عنوان ایده های تجاری که سود بالایی را نصیب افرادی که اقدام به راه اندازی آن ها میکنند، محسوب می شوند. احتمالا شما هم در گوشه و کنار شهر خودروهایی که عموما هم ون هستند را دیده اید که طراحی و ساختاری متفاوت با سایر ون ها دارند، تجهیزات فست فود سیار را در خود دارند و جلوه ای به مانند یک رستوران دارند را دیده اید. حتی برخی از آن ها میز و صندلی هم در مقابل خودرویشان می چینند و فضایی را برای مراجعین و مشتریان شان آماده می کنند. یه این سبک ون ها و خودرو ها که کسب و کار فست فود فروشی دارند، ‌فست فود سیار گفته می شود.

مهم ترین تجهیزات فست فود
تجهیزات فست فود سیار | وسایل فست فود سیار

تجهیزات فست فود سیار | وسایل فست فود سیار

فست فود های سیار، همان طور که پیش ترهم گفتیم از شیوه های فروش فست فود نه چندان جدید هستند اما جذابیت های خاصی هم برای افراد دارند. این کسب  کار ها به این دلیل که تنها به یک خودرو و تجهیزات فست فود سیار نیازمند هستند، دیگر شما را مجبور به پرداخته هزنیه اجاره یا خرید مغازه و دکوراته کردن آن نمی کنند، همچنین این امکان را برای صاحبان خود فراهم میکنند که در هر جایی که خواستند فعالیت کنند و در صورتی که از جای خود راضی نباشند، مکان خود را عوض کنند.

لیست تجهیزات فست فود سیار

به طبع برای این که فست فود سیاری راه اندازی کنید به تجهیزات فست فود سیار نیاز دارید. برای این که بتوانید این تجهیزات را تهیه کنید هم به این نیاز دارید که بدانید تجهیزات فست فود سیار اصلا چه هستند و چه مواردی در زمره این تجهیزات قرار می گیرد. به همین سبب شما برای تهیه تجهیزات، به این نیاز دارید که با موارد لیست تجهیزات فست فود سیار آشنایی داشته باشید. برخی از این موارد لیست تجهیزات فست فود سیار، که شما حتما باید به فکر تهیه و تامین آن ها برای کسب و کار خود باشید، عبارت اند از:

اجاق صنعتی، سرخ کن و گریل

برای این که شما قادر باشید سفارشات مشتریان تان را حاضر کنید، بسته به غذایی که قرار است حاضر شود، به اجاق صنعتی، اجاق گریل یا سرخ کن احتیاج دارید،‌زیرا شما پس ا ز آماده سازی مواد اولیه، نمی توانید آن را به صورت خام در اختیار مشتری قرار دهید، بلکه باید آن را به بهترین شکل بپزید و سپس به مشتری ارائه کنید.

یخچال ها و فریزر ها

تجهیزات فست فود سیار | وسایل فست فود سیار

تجهیزات فست فود سیار | وسایل فست فود سیار

شما برای این که بتوانید در هر زمان که مشتری سفارش غذایی را به شما داد، ‌بلافاصله آماده سازی آن را شروع کنید، به این احتیاج خواهید داشت که مواد اولیه خود را تازه و آماده طبخ نگه دارید پس نیاز به تجهیزات سرمایشی دارید. برای این مهم هم شما به یخچال ها و فریزر ها نیاز خواهید داشت تا مواد اولیه را در داخل آنها بگذارید تا هم تازگی خود را حفط کنند و هم آماده برای پختن باشند.

سینک و وسایل شست و شو

آیا می شود فست فودی راه انداخت که از سینک و لوازم شست و شو بهره نبرده باشد؟ جواب این سوال مشخصا و قطعا خیر است. زیرا شما هر چقدر هم که تعداد ظرف و ظروف تان زیاد باشد، باز هم زمانی همه آن ها را کثیف خواهید کرد و به سینک و وسایلی نیاز خواهید داشت، که با استفاده از آن ها ظروف تان را شسته، تمیز و آماده استفاده مجدد کنید.

لوازم تاپینگ

از دیگر لوازم فست فود سیار که حضور آن ها در فود تراک شما لازم و اجباری است لوازم تاپینگ می باشد. لوازم تاپینگ، لوازمی هستند از جنس فولاد یا استیل زنگ نزن که شما مواد اولیه آماده شده خود که قرار است با آن آیتم های منویتان را حاضر کنید را در آنجا به طور ردریفی قرار می دهید تا در دسترس باشند و هر زمان که به آن هانیاز پیدا کردید، به سرعت ازشان بهره ببرید.

خرید تجهیزات فست فود سیار

تجهیزات فست فود سیار | وسایل فست فود سیار

تجهیزات فست فود سیار | وسایل فست فود سیار

پس از این که به طور کامل با موارد تجهیزات فست فود سیار آشنا شدید، نوبت به آن می رسد که برای خرید آن ها اقدام کنید. متاسفانه معمولا در دید افراد، این مرحله سر سری گرفته می شود و آن طور که باید و شاید به آن توجه نمی شود. این در صورتی است که خرید تجهیزات فست فود از مهم ترین قسمت های کار می باشد. به این دلیل که کیفیت غذا هایی که شما قرار است برای مشتریان خود حاضر کنید تا حد بسیار زیادی به کیفیت و نوع تجهیزاتی که شما از آنها برای تهیه فست فود های منوی خوداستفاده میکنید برمیگردد.

شرکت فروش تجهیزات اشپزخانه صنعتی

پس از این که به این نتیجه رسدید از چه برند و چه نوع تحهیزات فست فود سیار و آشپزخانه صنعتی ای قرار است استفاده کنید، به این مرحله مهم می رسید که باید از میان انبوه شرکت های ارائه دهنده این لوازم صنعتی فست فود یکی را انتخاب کنید. در این  مرحله به شما پیشنهاد می گردد که سری به سایت فیدارسورن بزنید، با افراد متخصص و با تجربه این گروه صحبت کنید و از آن ها مشورت بگیرید و وسایل و تجهیزات مورد نیاز خود را از میان تجهیزات و وسایل درجه یک و با کیفیتی که توسط گروه معتبر و حرفه ای فیدارسورن ارائه می شوند، تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.