تجهیزات انبار با فیدار سورن

برای آشپزی سالم و آسان
a199_preview_rev_1_preview_rev_1

باسکول و ترازو

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

چلیک نگهداری

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

قفسه انبار و سردخانه

a199_preview_rev_1_preview_rev_1

کابینت استیل

تجهیزات انبار چیست؟

اگر در حال راه اندازی یک رستوران هستید و به دنبال خرید تجهیزات رستوران خود می باشید. بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. یکی از مهم ترین مسائل به هنگام راه اندازی رستوران، خرید تجهیزات رستوران و تجهیزات انبار می باشد. در واقع در صورتی که در این مرحله از راه اندازی رستوران خود نکات لازم را رعایت نکنید، با شکست بزرگی روبرو خواهید شد. از همین رو بهتر است در ابتدا با تجهیزات انبار آشنا شویم و سپس به فکر ذاه اندازی رستوران مورد نظر خود باشیم.

نکته اول در داشتن یک رستوران این است که نسبت به شیوه های تعیین موجودی انبار آگاهی پیدا کنید در این حالت می توانید نسبت به کنترل هزینه ها به خوبی عمل کنید. زیرا این مسئله از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. تهیه لیستی بلندبالا نیز می تواند در این مورد کمک کننده باشد. در این بخش با شما هستیم تا شما را با بخش های مختلف تجهیزات انبار آشنا کنیم. با تجهیزات فیدار سورن همراه باشید.

تجهیزات انبار
باسکول و ترازو

باسکول و ترازو از تجهیزات انبار به عنوان اصل اساسی در سنجش و کنترل مواد غذایی در انواع کترینگ‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد، نقش باسکول و ترازو در کترینگ و آشپزخانه‌ صنعتی بزرگ بسیار مهم و ویژه است، زیرا مواد اولیه برای پخت و طبخ غذا ( برنج، گوجه، پیاز، گوشت و دیگر مواد مورد استفاده برای تهیه غذای مورد نظر) در حجم بالا نیازمند سنجش و اندازگیری هستند تا غذایی مناسب و اندازه‌ای که مد نظرتان است را بتوانید دقیق تهیه کنید، می‌توان از باسکول برای سنجیدن و وزن کردن مواد موجود در انبار استفاده کرد. شما عزیزان برای اطلاع از انواع باسکول و ترازی تجهیزات انبار می توانید به بخش محصولات این بخش مراجعه کنید. فیدارسورن اماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

چلیک نگهداری

چلیک نگهداری حبوبات ظروف استوانه ای شکلی هستند که از فلزاتی همچون استیل ساخته می شوند. این محصولات جزو تجهیزات انبار در نظر گرفته می شوند. این ظروف از لحاظ بسته بندی در تمامی دنیا به عنوان یک وسیله قابل قبول مطرح هستند و در صنایع مختلفی جهت جابه‌جایی مواد معدنی و نفتی و غیره کاربرد دارند و یکی از کاربردهای آن در آشپزخانه های صنعتی تجهیزات انبار است.

در این فضاها وزارت بهداشت استانداردهای طراحی آشپزخانه صنعتی در نظر گرفته است که در خصوص اعطای تاییدیه به وجود آن ها استناد می کند. طبق این استانداردها کلیه مواد خوراکی شامل حبوبات، برنج و غیره باید در داخل ظروف استیل و دربسته در تجهیزات انبار نگهداری شوند. باتوجه به این مسئله در هر آشپزخانه صنعتی وجود چندین چلیک نگهداری از حبوبات واجب و ضروری به نظر می رسد.

تجهیزات انبار
a133

تجهیزات آماده سازی

a132

تجهیزات سرمایشی

a131

فر کامبی

a136

تجهیزات شستشو صنعتی

a135

تجهیزات رستوران و پخت غذا

a134

تجهیزات خط سلف سرویس

تجهیزات سرو غذا

___فیدار سورن انتخاب برتر شما

Title

شرکت فیدار سورن سلامت تولید کننده و وارد کننده تجهیزات سرو رستورانی، تجهیزات سرو هتل، تجهیزات سرو بیمارستان، تجهیزات سرو دانشگاه، تجهیزات سرو کیترینگ ها، تجهیزات سرو فست فود ها و به طور کلی تجهیزات سرو آشپزخانه صنعتی می باشد و با در نظر گرفتن استاندارد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، بهترین اقلام، با مناسب ترین قیمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی را پیشنهاد می نماید.
شما عزیزان می توانید جهت مشاوره راه اندازی رستوران و کترینگ با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره این مجموعه بهره مند شوید. در نظر داشته باشید راه اندازی یک رستوران، آشپزخانه، کترینگ و ... می بایست طبق اصول و با برنامه درستی پیش برود که نتیجه کار مطابق با اهداف باشد. به همین دلیل بهتر است در این مسیر حتما از یک مشاور کمک بخواهید تا به اهداف خود نزدیکتر باشید.
تجهیزات انبار
قفسه انبار و سردخانه

قفسه انبار و سذخانه از تجهیزات انبار مورد نیاز در آشپزخانه های صنعتی و انبار ها می باشد که کاربرد آن در نگهداری ظروف، مواد و قطعات می باشد. در تجهیزات انبار، به این محصول، قفسه بندی نیز گفته می شود. علاوه بر آشپزخانه های صنعتی و انبارها، در سردخانه ها نیز از قفسه بندی مناسب با آن فضا استفاده می شود. جنسی که برای قفسه های صنعتی در تجهیزات انبار در نظر گرفته می شود، معمولا استیل می باشد که دارای مقاومت بالا و ضد زنگ است.

قفسه های استیل استفاده شده در تجهیزات انبار دارای ستون های تمام پروفیل و سطح آن از ورق استیل می باشد. قفسه ها به دلیل رطوبت موجود در آشپزخانه و انبارها و برای جلوگیری از اکسید شدن و نیز مورد تائید بودن وزارت بهداشت به صورت تمام استیل تولید می شوند. معمولا از قفسه بندی استیل در آشپزخانه رستوران ها، تجهیزات انبار و سردخانه ها برای نگهداری حبوبات ، مواد غذایی و پروتئینی و ظــروف و تجهیزات آشپزخانه استفاده می شود.

کابینت استیل

کابینت استیل در آشپزخانه صنعتی برای تجهیزات انبار مورد استفاده قرار می گیرد. کابینت های استیل هم از لحاظ استقامت و هم از لحاظ بهداشتی برای آشپزخانه های صنعتی که مقادیر بسیاری غذا طبخ می کنند، مناسب هستند. کابینت آشپزخانه صنعتی در دو بخش تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، گروه صنعتی فیدار سورن اقدام به تولید انواع کابینت صنعتی استیل می نماید.

در آشپزخانه صنعتی علاوه بر تجهیزات پیشرفته نیازمند نظم و برنامه ریزی هستیم زیرا عدم وجود نظم باعث کند شدن سرعت پخت و پز و کاهش سطح بهداشت محیط آشپزخانه صنعتی می گردد یکی از وسایل که به این مهم کمک می کند کابینت استیل صنعتی در تجهیزات انبار می باشد.

تجهیزات انبار