خدمات

بهترین یخچال صنعتی برای رستوران

بهترین یخچال صنعتی برای رستوران

بهترین یخچال صنعتی برای رستوران کدام است: پیش از خرید یخچال صنعتی برای رستوران خود لازم است که تحقیقات لازم را داشته باشید و با کسب اطلاعات کامل بهترین گزینه را برای آشپزخانه صنعتی و یا رستوران خود انتخاب کنید. شناخت دقیق انواع تجهیزات سرمایشی مهم ترین گام برای انتخاب بهترین یخچال صنعتی برای رستوران به شما می رود. در طول سال های اخیر شاهد رشد چشمگیری در بخش تجهیزات مربوط به صنایع غذایی بوده ایم و به همین جهت ممکن است کمی انتخاب سخت باشد. با این مطلب همراه باشید تا بهترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی را برای رستوران خود تهیه کنید.

کاهش ضایعات و تلفات مواد غذایی که عمدتاَ ناشی از فاسدشدن است، دلیل استفاده از انواع تجهیزات برودتی است. بنابراین صنایع غذایی و البته سازندگان انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی، نیاز به تحقق این خواسته‌ها را احساس کرده‌اند. حفظ طعم غذاهای پرطرفدار رستوران ها، دیگر دلیل بهره گیری از سردخانه و یخچال صنعتی می‌باشد. به عنوان مثال برای حفظ بافت، رنگ و طعم گوشت‌های آماده‌ی کباب، از یخچال های کبابی استفاده میشود. اما به طور کلی چه نکاتی را برای انتخاب یک ب باید در نظر داشته باشیم؟

نکات انتخاب یخچال صنعتی برای رستوران

دنیای آشپزخانه صنعتی با اشپزخانه های خانگی کاملا متفاوت است و نمی توان با تجهیزاتی که در آشپزخانه منزل خود دارید یک آشپزخانه صنعتی برای رستوران راه اندازی کنید. هریک از تجهیزاتی که برای رستوران تولید شده است کارایی خاص خود را دارند. در این میان وابسته به نیازی که دارید می بایست تجهیزات سرمایشی خود را انتخاب کنید. دو نکته مهم در انتخاب بهترین یخچال صنعتی برای رستوران می بایست در نظر داشته باشید:

  • کیفیت
  • کارایی

تجهیزاتی که خریداری می کنید در صورتی که این دو نکته را داشته باشند می توانید چندین سال بدون نیاز به تعمیر از آن ها استفاده کنید. به شرطی که تمامی ضوابط نگهداری از آن را رعایت کرده باشید. برای انتخاب یخچال صنعتی به موارد زیر توجه ویژه داشته باشید.

بهترین یخچال صنعتی برای رستوران

بهترین یخچال صنعتی برای رستوران

حجم ذخیره سازی مورد نیاز خود را بررسی کنید

دانستن فضای ذخیره سازی مورد نیاز، یکی از جنبه‌های ضروری است که باید قبل از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در نظر بگیرید. از طرفی باید مکان مورد نیاز خود را هم در نظر داشته باشید. این فرآیند به تعیین:

  • اندازه،
  • شکل
  • نوع

تجهیزات خنک کننده کمک می‌کند. کافیست یک تصویر ذهنی از تعداد اقلامی که می‌خواهید در فریزر و یخچال صنعتی ذخیره کنید، به‌دست آورید. بعنوان مثال یخچال زیر کانتری، یک پیشنهاد همه کاره است. چنین تجهیزاتی کمک می‌کنند تا غذای موجود در منوها را در بهترین دما نگهداری و سرو کنید. انواع یخچال صنعتی کوچک قابل قرارگیری بر روی پیشخوان، محفظه‌ی تبریدی مناسبی برای نگهداری سالادها، مخلفات قابل فاسدشدن و البته ساندویچ‌های سرد هستند. نصب این تجهیزات برودتی نه فقط برای رستوران‌ها و فست فودها؛ بلکه برای بارها و فضای کافه نیز مناسب می‌باشد.

ابعاد مورد نظر خود را بیابید

قبل از خرید یخچال صنعتی ابعادی را که در اختیار دارید مشخص کنید. گاها آشپزخانه ها فضای محدودی دارند و برای استفاده از تجهیزات می بایست طراحی بهینه داشته باشید. بهترین راه برای طراحی آشپزخانه صنعتی کمک گرفتن از یک شرکت باتجربه در این زمینه می باشد. برای طراحی و تجهیز می توانید با شماره 09122408711 سورن کیچن تماس بگیرید.

میزان مصرف انرژی فریزر صنعتی مهم است

اگر یک یخچال صنعتی بزرگ برای نیازهای خود خریداری کنید، قبض برق شما تحت تأثیر منفی قرار می‌گیرد. زیرا به هر بهانه‌ای باید به سراغ باز و بسته کردن آن بروید!. همچنین ممکن است همجواری انواع مواد غذایی مختلف در یک فریزر صنعتی بزرگ، دردسرساز باشد. (مثل انتقال بوی یک ماده غذایی به خوراک دیگر!)

نکته‌ی قابل توجه البته اینجاست که تجهیزات آشپزخانه صنعتی، عمدتاَ با گرید مصرف انرژی بهینه طراحی و تولید میشوند. تجهیزات برودتی قابل عرضه توسط گروه صنعتی سورن کیچن، اعم از: یخساز صنعتی، انواع فریزرهای صنعتی، سردخانه‌ها، بستنی ساز، شیر سردکن و..، همه و همه با پایینترین میزان مصرف برق در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید: یخساز صنعتی چیست؟

بهترین یخچال صنعتی برای رستوران

بهترین یخچال صنعتی برای رستوران

محل قرار گیری کمپرسور یخچال مشخص کنید

یکی دیگر از عوامل مهم برای بررسی و انتخاب یخچال صنعتی، محل نصب کمپرسور است. کمپرسورها بخش مهمی از تجهیزات برودتی آشپزخانه صنعتی هستند که به نگه‌داشتن اقلام در دمای مطلوب کمک می‌کنند. بطور معمول، کمپرسورها یا در بالا و یا در پایین فریزرهای رستورانی نصب میگردند.

بهترین یخجال زیرکانتری برای رستوران

آشپزخانه های صنعتی بزرگ و شلوغ به یخچال های بزرگی برای جاگیری نیاز دارند که بتوانند مواد غذایی را پیش از آماده شدن به صورت بهداشتی ذخیره کنند. یکی از بهترین یخچال ها برای این کار یخچال زیرکانتری می باش که این امکان را برای شما به وجود می آورد که از فضای بالای یخچال استفاده کنید و نگرانی از بابت جا نداشته باشید.

یخچال زیرکانتری دارای ارتفتع کوتاه تری نسبت به دیگری یخچال های صنعتی است. تطبیق پذیری طراحی آن باعث می شود که در قسمت آماده سازی یک یار کمکی داشته باشید. این محصول قابل سفارش می باشد و به راحتی می توانید حتی جلوی پیشخوان نیز از آن استفاده کنید. شما می توانید بهترین یخچال صنعتی برای رستوران را از سورن کیچن با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *